×

Protez ve Estetik Diş

img

Protez ve estetik diş hekimlerin her zaman üzerinde önemli vurgular yaparak durduğu konulardan biri olmuştur. Rahatça gülebileceğiniz, dışarıya ve aynaya baktığınızda kendinize güzel yansıyan temiz görünüşlü diş sahibi olmak herkesin önem verdiği başlıca seçeneklerden biridir. Bu yönden DenTgimaT polikliniğine başvurabilir aklınızda oluşan her türlü diş problemlerinize kesin çözüm sağlayabilirsiniz. 

Diş estetiği konusunda da önde gelen çalışmaları, kesintisiz müşteri memnuniyetli çalışma ortamı ile size daha iyi bir gülüş imkanı yaratmaya çalışmaktadır. Her müşteriye özel olarak hazırlanan protez dişler sayesinde daha rahat bir şekilde gülebilir ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sizin sağlığınız  DenTgimaT ailesinde her zaman ilk sıralarda yer alır.

Protez Diş Türleri
Protez diş türleri birçok şekillerde uygulanabildiği gibi her kullanıcıya özel olarak tercih edilmesi yönünden farklılık gösterebilir. DenTgimaT ailesinde ilk öncelik müşterinin memnuniyeti ve yapılmış olan işlemden uygun bir şekilde yararlanabilmesidir. Diş protezi kişinin kaybettiği dişlerin yerine protez olarak sabitleyici ve destekleyici dişlerin eklenmesi işlemidir. Bunun yanı sıra protez tedavisi diş hekimlerince en son tercih edilen işlemlerden birisidir. İşlemin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için müşterilerin ağzına tam uyum sağlayabilmesi, yapay değil doğal görülmesi ve zorluk çıkarmaması gibi önemli görülen sıralamalar mevcuttur. 

Protez tedavisinde ilk kural müşterinin ağzında kalan diğer dişlerin korunması ve zarar görmemesidir. Müşterilerin estetik bir kaygı içerisinde olmaması adına protez dişler kemik rengi ile eşleşebilecek tonlarda üretilip sabit dişlerden fark yaratmadan tedavi devam ettirilir. Protez tedavisinin başvurulmasının asıl sebeplerinden birisi kişinin çiğneme becerisini daha iyi bir şekilde geri kazanmasıdır. 

Estetik Diş Avantajları
Estetik diş müşterilerin kendilerini iyi hissetmeleri ve özgüvenli davranabilmeleri adına her zaman önem verdiği başlıca konulardan biri olmuştur. Bu yönde müşteriler estetik diş tedavilerini başvurabilmektedir. 

DenTgimaT profesyonel diş hekimi uzmanları ve sağlıklı steril bir ortam sunması yönünden her türlü diş sağlığı sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Lamina (yaprak) porselenler, Tam seramik kaplamalar ya da Porselen dolgular olarak üç farklı estetik diş işlemleri kişi ağız ve çene durumuna bakılarak tercihen uygulanabilmektedir.