×

Hakkımızda

img

Diş polikliniği dendiğinde akıllara ilk olarak korkutucu cerrahi görünümlü bir poliklinik odası gelebilir. Deneyimli ve güler yüzlü hekimlerimizden oluşan DenTgimaT polikliniği, öncelikli olarak saygıdeğer hastalarımıza huzurlu ve güven duyulan bir ortam sağlamaktadır. Modern ve son teknolojiden yararlanan polikliniğimiz vermiş olduğumuz hizmetlerle de sağlıklı dişlere kavuşmanızı mümkün kıldı. Güler yüzlü hekim ve personellerimizle birlikte hastalarımızın tedavi ihtiyaçlarını karşılama konusunda, kaliteli ekipmanlardan yararlanarak hastalığa uygun bir tedavi planlaması yapmaktayız.

Önceliğimiz her daim en sağlıklı uygun tedavi alternatifini ve herkesin ulaşabileceği şekilde makul tedavi ücretlendirmesinde tutarak kaliteden ödün vermemektir. Polikliniğimizde hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına yüksek derecede önem verilerek tedavi için kullanılan tüm ekipmanlarımız daima steril halde tutulmaktadır. Diş hastalıkları türlerine uygun olabilecek bütün ekipmanlar polikliniğimiz içerisinde bulunmaktadır. Diş polikliniğini kurduğumuz ilk günden itibaren daima gelişme büyüme ve paylaşma odaklı çalışmayı ilke olarak benimsedik. Bu süreç boyunca hasta memnuniyetini esas almak ve tüm hastalarımıza eşit ve yüksek hizmet anlayışını benimseyerek hizmet vermeyi sağlamaya devam etmekteyiz.

Öncelikli olarak şehrimizde alanında öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi sağlamak adına gereken her türlü özveriyi vererek diş hekimliği alanında çağdaş ve modern donanımın yanı sıra deneyimli ve uzman hekimlerimiz de birlikte hastalarımıza tedavi imkanı sunmaktayız. Tedavileri sunarken her hasta için ayrı olarak muayene tanı ve tedavi planlamasını özel olarak yapmaktayız. Hastaların polikliniğimize başvurduğu andan itibaren kendisini güvende ve huzurlu hissetmesi için her türlü imkanı vermekteyiz. Diş polikliniğimizde vermiş olduğumuz tedavi alanları; implant, protez ve estetik diş, endodonti (kanal tedavisi), periodontoloji ( diş eti hastalıkları), ağız diş ve çene cerrahisi ve ortodonti (diş teli tedavisi) şeklindedir. Kliniğimiz hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ek olarak kliniğimizi ziyaret eden hastalarımızın muayene, kontrol ve film çekimleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hastalarımızı daima dinler ve onlara çözüm odaklı yaklaşarak tedavi imkanı sunmayı görev biliriz. Kliniğimizden ayrılan hastalarımızın daima mutlu ayrılmalarını sağlamak için çalışmaktayız.